DENT FIX

Dentistët dhe teknikët tanë punojnë vetem me pajisje speciale dentale nga Evropa, Izraeli, Amerika dhe Japonia me pastërti e sterilizitet të mjeteve intervenuese maksimal.

BËNI BUZËQESHJEN E ËNDRRËS TUAJ NJË REALITET!

Nëse keni vendosur të bëheni pacienti ynë,ju do të mirëpriteni me shërbim të shkëlqyer dentare në klinikën tonë.

Shërbimet Tona

  • Veneers
  • Ortodonci
  • Pedodonci
  • Implantologji
  • Protetike – Estetike
  • Endodonci
N

Veneers

Rifitoni besimin ne buzeqeshjen tuaj. Nje permiresim mahnites mund te realizohet shpejt me ndihmen e veneers.

N

Pedodonci

Gjatë konsultimit tuaj, ne do të marrim x-rrezet, fotografitë dhe vlerësojmë të gjitha karakteristikat ekzistuese dhe të mundshme të gojës suaj. 

N

Protetike – Estetike

Gradualisht dhembet vien ne poziten e duhur dhe krijohet nje buzeqeshje perfekte.

N

Ortodonci

Drejtimin e dhembeve, rregullimin e problemeve te kafshimit dhe raportin nofullave me njera tjetren dhe sistemin dentofacial.

N

Implantologji

Implantet dentare konsiderohen si mënyra më e mirë për zëvendësimin e dhëmbëve, që mungojnë në gojë.

N

Endodonci

Shkaqet e ndërrimit të ngjyrës së dhëmbëve janë të shumte, si: ilaçe të ndryshme, traumat e dhëmbit.

Doktorët Tanë
Kujdesje Profesionale

Jemi dhe mbahemi një me fjalen e fundit të shkencës në mbarë botën me një produktivitet enormë të pajisur me mjetet stomatologjike më të sofistikuara të aplikuara në ditët e sotme në vendet me të zhvilluara në botë.

Kujdesje Profesionale

Mendimi i Pacientëve Tanë

 

"Përkujdesje e mrekullueshme. Kam dëgjuar për këtë ordinancë edhe më parë për punen profesionale që ata bëjnë ,megjithatë vendosa ta provoj personalisht ndjesinë e të qenurit pacient i ordinancës stomatologjike Dent Fix. Dentisti dhe i tërë stafi i tij me të vërtetë bëjnë një punë për cdo lavdatë ishin shumë profesional dhe ishin shumë mikëpritës. Dr.Fehimi më dha diagnozën,shpjegimin dhe udhëzimin e duhur rreth dhëmbëve të mi.Jua rekomandoj Dr.Fehimin dhe të gjithë stafin e tij secilit prej jush. Jam shumë i gëzuar me buzëqeshjen time tani."

FAMILJA HAJDARI

"Unë kam vetem fjalë të mira për të thënë rreth këtij vendi,por disa që do dëshiroja ti citoja janë: Stafi më të mirë që kam takuar ndonjëherë. Tretëmani më i mirë që kam marur ndonjë herë Vendi mrekullueshem për femijë- ata ndihen si në shtëpi. Nuk do dëshironit të shkonit diku tjetër për këtë ju garantoj"

Fevzije Konushevci – Gili

"Ekip i mrekullueshëm dhe kryejnë punën me përsosmëri, faleminderit shumë Dr.Fehim"

Kaltrina Selimi

"I gjithë organizimi i stafit të Dent Fix është i klasit të parë , të fokusuar në perfeksionizëm që të sjellin lumturi dhe gëzim në fytyrat e pacienteve dhe duke iu kthyer atyre buzëqeshjen që gjithmonë e kanë ëndërruar ashtu siq bënë edhe me mua. Ata më bënë buzeqeshjen time të shëndritshme përsëri."

Ana Kabashi

Kontakti

Numri kontaktues

+383 (0) 44 225 534

Lokacioni

Ahmet Krasniqi C2
Dragodan, Prishtinë
Kosovë 10 000

Na Shkruani

DENT FIX

Testimonials

“Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Curabitur arcu erat, id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla porttitor accumsan tincidunt.”

“Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci”

“Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Curabitur arcu erat, id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla porttitor accumsan tincidunt.”

“Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices”

“Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Curabitur arcu erat, id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla porttitor accumsan tincidunt.”

Gallery

Recent Work

Want to Schedule an Appointment?